Hosthane.com üzerinden satın almış olduğunuz alan adınızın bilgilerini değiştirmek için, Lütfen aşağıda belirtilen "Alan adı" kutucuğuna alanadı isminizi (Örneğin : alanadim.com), Şifre kutucuğuna ise hosthane.com sipariş sisteminde kullanmakta olduğunuz şifrenizi giriniz.
  Alanadı:
Şifre:
  
Hosthane.com üzerinden satın almış olduğunuz alan adının kayıt bilgileri, ilgili email adresleri ve nameserverları ile ilgili değişiklik yapmak için buradan giriş yapmalısınız.
 
   
"Alanadı" kısmına bizden almış olduğunuz alanadı ismini (Ör: alanadim.com), "Şifre" kısmına sistemimize kayıt olurken verdiğiniz şifreyi yazınız.
 
   
Eğer giriş yapamıyorsanız teknik birimimiz ile temasa geçip şifre edinebilirsiniz. Teknik birimimize E-Mail atmak için burayı tıklayabilir yada online destek ile görüşebilirsiniz.
 
   
Bu formdan girilen bilgiler direk registrar'dan değişiklik sağlamaktadır. 24 saat içinde tüm dünyada aktif olacaktır.
Bu formdan giriş yapabilmek için alan adınızı bizden almış olmanız, yada alanadınızın bize transfer olmuş olması gerekmektedir.
 
   
Form giriş ve çıkışları ve giren ip adresleri loglanmaktadır. Herhangi usülsüz davranışta bulunan alanadlarına yönetim erişimi durdurulacak ve güvenlik için sahipleri ile iletişime geçilecektir.