Antispam & Antivirus Gateway

Mail sunucunuz nerede olursa olsun, spam & virus koruması sağlıyoruz

Antispam

Gereksiz postaların çoğu tek kelimeyle sıkıcıdır ve gelen kutunuzu şişirir. Fakat başka spam iletiler kötü amaçlı olabilir ve sizi çeşitli kimlik avı tekniklerine maruz bırakabilir.

Bilgisayar korsanları sizi kötü amaçlı sitelere çekmek veya finansal dolandırıcılık yapmak için spam e-posta ları aracı olarak kullanırlar.

Ekstra bir ayar yapmanıza gerek kalmadan sizi bu sıkıntılardan kurtarıyor sadece işinize odaklanmanızı sağlıyoruz.

Spam ve virus gelmeyen bir posta kutusu ister misiniz ?

Bu servisimizi kullanabilmek için mail sunucunuzun bizde çalışmasına gerek yok. İster firmanızın içindeki size ait bir mail sunucusu, ister başka bir hosting firmasında çalışan bir hosting veya sunucu yada dünyanın herhangi bir yerindeki bir sunucuda hiç farketmez. Size gelen mailleri spam ve virus kontrolü yaptıktan sonra temiz olanları posta kutunuz nerede ise oraya iletiyoruz.

TL USD

ANTISPAM & ANTIVIRUS GATEWAY PAKETLERİMİZ

14 Günlük Yedekleme
Tüm verileriniz geriye dönük 14 gün, günaşırı yedeklenir, istediğiniz zaman bu verilere geri dönebilirsiniz.
Responsive image
Hosthane Kalitesi
21 senedir 10.000'in üzerinde kurumsal ve bireysel müşterimize hizmet veriyoruz.

Antispam hizmetimiz hakkında sorularınız

Ürün seçiminde size yardımcı olabilmek adına en sıkça sorulan soruların listesini derledik.

Eğer sorunuzun cevabını bulamıyorsanız ve daha fazla bilgiye ihtiyacınız var ise bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız.

Sorunuzu İletin
Web sitemizden almış olduğunuz antispam paketi anında aktif olmaktadır. Fakat çalışabilmesi için DNS lerinizde MX yönlendirmesi yapmnanız gerekmektedir. Nasıl yapacağınız size paket aktivasyon mailinde anlatılacaktır.
Evet, bu hizmetimizi aynı zamanda backup mail server olarak kullanabilirsiniz. Ana mail serverınızda bir sorun olursa size gelen mailler sistemlerimizde bekler ve ne zaman mail serverınız ulaşılabilir olursa iletilir.
Evet, istediğiniz zaman aradaki farkı ödeyerek bir üst pakete geçebilirsiniz.
Hiçbir sistemde %100 engelleme yapılamaz, ancak olabilecek en yüksek oranda (hali hazırda %95) spam engellemesi yapmaktayız. Mail ekli virüslerinde %100 ünü korumaktayız.