quickCloud ile BULUT sunucunuz 5 dakikada HAZIR

Kendi ihtiyacınıza göre yapılandıracağınız Cloud sunucunuz, otomasyon sistemimiz sayesinde ödeme yapıldıktan 5 dakika sonra kullanımınıza hazır. Linux veya Windows kurabileceğiniz bulut sunucunuzun tüm kontrolü sizin elinizde.

1 ÇEKİRDEK

İşlemci

Her bir işlemci çekirdeği 1 GHZ hızı temsil etmektedir.
1 GB

RAM

Sunucunuza istediğiniz toplam bellek miktarını seçiniz.
30 GB

Disk Alanı

Sas RAID 10 ve SSD cache storagelar ile maximum hız.
0 IP

Ekstra IP Adedi

1 IP her sunucu ile ücretsiz gelir, ekstra ip seçebilirisiniz.

Limitsiz Trafik: Tüm quickCloud paketlerimizde 1 Gbit anlık network erişimi sunulmaktadır. Aylık trafik 5000 GB dır.

Sizin için Hazır Paketler

Aşağıda sizin için özel hazırladığımız paketleri seçip görüntüleyebilirsiniz

TL USD
Yıllık Alın, 10 Ay Ödeyin
+ KDV / Aylık
Yedekleme İstiyorum
Yedekleme İstemiyorum
Günlük Yedekleme ile Tüm Riskleri Sıfırlayın !
Aylık Ödeme
12 Aylık 2 Ay Bedava
Hemen Satın AL!
İşinizi bulutlara taşımak artık uçurtma uçurmaktan daha kolay!
 • Hızlı Kurulum!
  Hosthane ekibi tarafından, titizlikle kontrol edilen hızlı ve güvenli kurulum ile bir quickCloud Sunucu hizmeti alabilirsiniz.
 • Stabil Bulut Platformu
  Size uygun Cloud Sunucuyu ihtiyacınıza göre oluşturup, stabil bir sistem üzerinde bir an önce çalışmaya başlayabilirsiniz.
 • Cloud Sunucuda En Yeni Altyapı
  Daima yeni teknolojileri takip eden firmamız tarafından sunulan quickCloud hizmetimizde, artık kontrol tamamen sizde. Klasik cloud teknolojilerinden farkımız, yönetilebilirlik, hız ve fiyat avantajı sağlamamızdır.
 • Cloud Sunucuda Yüksek Performans
  Güçlü altyapı, yüksek performansın en önemli bileşenidir. Bu sebeple müşterilerimize sunduğumuz quickCloud Sunucu hizmeti, performans açısından müşteri ihtiyaçlarını her daim karşılayabilecek kapasite ve ölçeklendirilebilme özelliğine sahiptir.

quickCloud Bulut sunucularımızla ilgili sorularınız

Ürün seçiminde size yardımcı olabilmek adına en sıkça sorulan soruların listesini derledik.

Eğer sorunuzun cevabını bulamıyorsanız ve daha fazla bilgiye ihtiyacınız var ise bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız.

Sorunuzu İletin
Firmamızdan sipariş etttiğiniz quickCloud sunucunuz ödeme yapıldıktan hemen sonra otomatik olarak aktif olmaktadır. Panelinizden sunucunuza istediğiniz işletim sistemini kendiniz hemen kurabilirsiniz.
Evet, siparişinizden sonra müşteri panelinizden bize ticket açarak veya telefon ile bizlere ulaşarak eski sunucunuzdan yeni sunucunuza geçiş işlemi talebinizi iletirseniz bu işlemi sizin için ücretsiz yapabiliriz.
Müşteri panelinizden quickCloud sunucunuzu yeniden başlatma, kapatma, açma, tekrar kurulum, reverse dns yönetimi ve ana ekran yönetimi işlemlerinizi kolayca yapabilirsiniz.
Evet, satın almış olduğunuz bulut sunucunuzun kaynakları doldu ise müşteri panelinizden yükseltebilirsiniz. Cpu,Ram,Disk ve IP özellikleri arttırılabilmektedir. Bulut sunucularda sadece yükseltme (upgrade) işlemi yapılabilmektedir. Partition yapısı limitleri dolayısı ile paket düşürme yapılamamaktadır.