DV SSL

Tek Domain İçin, SEO Uyumlu, Ekonomik SSL Sertifikaları

Nature

Kolay Kurulum DV SSL Sertifikaları

Tek bir alanadı için (www.alanadi.com veya alanadi.com dahildir) alabileceğiniz DV SSL sertifika çeşitlerimiz aşağıda listelenmiştir. Bu sertifika türü en kolay , en ucuz ve en hızlı alınabilen SSL sertifikasıdır, herhangi bir belge gerektirmez ve birkaç doğrulama adımı ile 5-10 dakika içerisinde kurulumu tamamlanabilir.

Tüm Bankalarla Uyumlu Google SEO dostu Güçlü Şifreleme %100 Tarayıcı Desteği

TL USD

Sitenizi Güvenceye Alın

Günümüzde bilgi güvenliği önemlidir. Web sitenizi ve ziyaretçilerinizi korumak için sizde hemen web sitenizin SSL kurulumunu hızlı, ekonomik ve otomatik bir şekilde yapabilirsiniz. Tüm SSL paketlerimizi panelinizden online yönetebilirsiniz.

DV SSL sertifikalarımız hakkında sorularınız

Ürün seçiminde size yardımcı olabilmek adına en sıkça sorulan soruların listesini derledik.

Eğer sorunuzun cevabını bulamıyorsanız ve daha fazla bilgiye ihtiyacınız var ise bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız.

Sorunuzu İletin
SSL Sertifikası sayesinde siteniz ve sitenizin ziyaretçileri arasında oluşan tüm trafik uçtan uca şifrelenmektedir. Dolayısı ile araya girilse bile bu şifrelenmiş trafik çözülemez. Ayrıca arama motorları da artık SSL sertifikalı siteleri daha üst sıralara taşımaktadırlar.
DV SSL sertifikaları, belge süreciyle uğraşmadan satın alabileceğiniz, dünya'da en çok satan, hızlı, ekonomik SSL sertifikalardır. Bu SSL sertifikalarında SSL sigortası 10.000$ ile 500.000$ arasında markasına göre değişmektedir.
Bu tamamen ihtiyacınıza göre değişen bir seçim sürecidir. Eğer google sıralaması için SSL satın alıyorsanız ve önemli verileriniz yok ise en ucuz SSL i tercih edebilirsiniz. Ancak web sitenizden alışveriş yapılmakta veya önemli veriler paylaşılmakta ise sigortası daha yüksek olan SSL'lerden birini tercih etmeniz daha uygun olacaktır.
Aksi belirtilmedikçe çoğu SSL sınırsız yenileme hakkına sahiptir. Yeni geçtiğiniz sunucudan CSR kodu oluşturup, doğrulama adımlarını tamamladıktan sonra müşteri paneliniz üzerinden otomatik olarak mevcut sunucunuza uygun SSL sertifikası oluşturabilirsiniz.