MULTIDOMAIN SSL

Birden fazla domain için, SEO Uyumlu, SSL Sertifikaları

Nature

Multidomain,SAN SSL Sertifikaları

Birden fazla alanadı için satın alabileceğiniz Multidomain SSL sertifika çeşitlerimiz aşağıda listelenmiştir. SAN SSL olarak da isimlendirilen bu SSL türünde 250 adete kadar farklı alanadını tek bir SSL sertifikası ile güvenli hale getirebilirsiniz.

Çoklu Alanadı Desteği Tüm Bankalarla Uyumlu Google SEO dostu Güçlü Şifreleme %100 Tarayıcı Desteği

TL USD

Sitenizi Güvenceye Alın

Günümüzde bilgi güvenliği önemlidir. Web sitenizi ve ziyaretçilerinizi korumak için sizde hemen web sitenizin SSL kurulumunu hızlı, ekonomik ve otomatik bir şekilde yapabilirsiniz. Tüm SSL paketlerimizi panelinizden online yönetebilirsiniz.

Multidomain SSL sertifikalarımız hakkında sorularınız

Ürün seçiminde size yardımcı olabilmek adına en sıkça sorulan soruların listesini derledik.

Eğer sorunuzun cevabını bulamıyorsanız ve daha fazla bilgiye ihtiyacınız var ise bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız.

Sorunuzu İletin
SSL Sertifikası sayesinde siteniz ve sitenizin ziyaretçileri arasında oluşan tüm trafik uçtan uca şifrelenmektedir. Dolayısı ile araya girilse bile bu şifrelenmiş trafik çözülemez. Ayrıca arama motorları da artık SSL sertifikalı siteleri daha üst sıralara taşımaktadırlar.
Multidomain SSL sertifikaları, belge süreciyle uğraşmadan satın alabileceğiniz, birden fazla alanadı destekleyen SSL sertifikalarıdır. Bu SSL sertifikalarında SSL sigortası 10.000$ ile 500.000$ arasında markasına göre değişmektedir.
Bu tamamen ihtiyacınıza göre değişen bir seçim sürecidir. Eğer google sıralaması için SSL satın alıyorsanız ve önemli verileriniz yok ise en ucuz SSL i tercih edebilirsiniz. Ancak web sitenizden alışveriş yapılmakta veya önemli veriler paylaşılmakta ise sigortası daha yüksek olan SSL'lerden birini tercih etmeniz daha uygun olacaktır.
Aksi belirtilmedikçe çoğu SSL sınırsız yenileme hakkına sahiptir. Yeni geçtiğiniz sunucudan CSR kodu oluşturup, doğrulama adımlarını tamamladıktan sonra müşteri paneliniz üzerinden otomatik olarak mevcut sunucunuza uygun SSL sertifikası oluşturabilirsiniz.