Firmamız Hakkında

2003 yılından beri sizlerleyiz...

Hakkımızda

Merhaba,

2003 yılından beri siz müşterilerimize hizmet veren firmamız, kurulduğu günden bu güne dek, profesyonel hizmet ve müşteri odaklı çözüm felsefesi ile sizlere Türkiye'de uluslararası düzeyde Internet hizmetleri sunmayı amaçlamıştır.

Kurulduğumuz günden beri değişen teknoloji ve trendleri daima takip ettik. Yaptığımız işten hep zevk aldık. Heyecanımızı ve deneyimimizi tecrübelerimizle harmanladık ve siz müşterilerimizle buluşturmaya çalıştık.

Teknolojinin çok hızlı geliştiği bir dönüşüm çağındayız. Bizlerde bulunduğumuz çağa ayak uydurmak, sizlere güncel ve hızlı hizmetler sunabilmek için yeni web sitemizi 2019 yılında yayına aldık ve alanadı kayıt işlemlerinden hosting hesabı açılışına, sunucu kiralama sisteminden QuickCloud bulut sunucu kurulumlarına kadar her işlemi online yapabileceğiniz bir altyapı kurduk.

Kurduğumuz yeni sistemlerimiz sayesinde bizden alacağınız tüm hizmetleri bize ihtiyaç duymadan otomatik olarak kurup kullanabilmektesiniz.

Firmamız 2019 yılından sonra da geçmiş yıllardan aldığı destek ve güç ile yeni yatırımlarına devam edecektir. Bu yolda sizleri de yanımızda görmek isteriz.

Teknik Altyapımız

Hosthane olarak network altyapımızı artan talebe bağlı olarak sık sık güncellemekteyiz.

Mevcut networkumuz Ankara merkezli 2 x 10 gbit internet çıkışı ve TNAP üzerinden Türkiye'deki diğer ISS ler ile peeringler sayesinde en hızlı erişim süresini yakalayabilmektedir. Yurtdışı Internet çıkışımız gerektiğinde TATA network üzerinden anons edilebilmektedir.

2005 yılından beri RIPE üyesiyiz, bu tarihten beri firmamız adına kayıtlı IP numaralarından hizmet vermekteyiz.

Network ana ve ara ekipmanlarında genellikle Juniper ve HP kullanmaktayız. Core switch olarak Juniper MX80, Load balancing hizmetlerimizde Citrix NETScaler cihazlarını kullanıyoruz.

Sunucu sistemlerimizde de yine HP, DELL ve IBM markalarını tercih etmekteyiz.

Firma Bilgilerimiz


Şirket Ünvanı : IŞIK Bilgisayar Internet ve Yayıncılık Hizmetleri - Dinçer IŞIK
Adres : Şehit Osman Avcı Mah. Malazgirt 1071 Cad. No:52 B/42 Etimesgut / ANKARA
Vergi Dairesi : Etimesgut
Vergi No : 37852421226
Telefon : 0850 420 06 66


Yer Sağlayıcı Yetkili : Dinçer IŞIK
Yer Sağlayıcı Belge No : YS-(282)
AS Number : AS49879

14 Günlük Yedekleme
Tüm verileriniz geriye dönük 14 gün, günaşırı yedeklenir, istediğiniz zaman bu verilere geri dönebilirsiniz.
Responsive image
Hosthane Kalitesi
16 senedir 10.000'in üzerinde kurumsal ve bireysel müşterimize hizmet veriyoruz.