WILDCARD SSL

Tek Domain ve Sınırsız Alt Domain içeren SSL Sertifikaları

Nature

Hızlı Kurulum Wildcard SSL Sertifikaları

Tek bir alanadı için alabileceğiniz Wildcard SSL sertifika çeşitlerimiz aşağıda listelenmiştir. Bu sertifika çeşidinde alanadına ait tüm alt alanadlarını tek bir SSL satın alarak güvenli hale getirebilirsiniz.

Tüm Bankalarla Uyumlu Google SEO dostu Güçlü Şifreleme %100 Tarayıcı Desteği

TL USD
Marka
Sİgorta Tutarı
Aktİvasyon
Ücret

Sitenizi Güvenceye Alın

Günümüzde bilgi güvenliği önemlidir. Web sitenizi ve ziyaretçilerinizi korumak için sizde hemen web sitenizin SSL kurulumunu hızlı, ekonomik ve otomatik bir şekilde yapabilirsiniz. Tüm SSL paketlerimizi panelinizden online yönetebilirsiniz.

Wildcard SSL sertifikalarımız hakkında sorularınız

Ürün seçiminde size yardımcı olabilmek adına en sıkça sorulan soruların listesini derledik.

Eğer sorunuzun cevabını bulamıyorsanız ve daha fazla bilgiye ihtiyacınız var ise bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız.

Sorunuzu İletin
SSL Sertifikası sayesinde siteniz ve sitenizin ziyaretçileri arasında oluşan tüm trafik uçtan uca şifrelenmektedir. Dolayısı ile araya girilse bile bu şifrelenmiş trafik çözülemez. Ayrıca arama motorları da artık SSL sertifikalı siteleri daha üst sıralara taşımaktadırlar.
Wildcard SSL sertifikaları, belge süreciyle uğraşmadan satın alabileceğiniz, tek bir alanadının tüm alt alanadlarını kapsayan SSL çözümüdür. Tek bir SSL sertifikası ile yüzlerce alt alanadını güvenli hale getirebilirsiniz. Bu SSL sertifikalarında SSL sigortası 10.000$ ile 500.000$ arasında markasına göre değişmektedir.
Bu tamamen ihtiyacınıza göre değişen bir seçim sürecidir. Eğer google sıralaması için SSL satın alıyorsanız ve önemli verileriniz yok ise en ucuz SSL i tercih edebilirsiniz. Ancak web sitenizden alışveriş yapılmakta veya önemli veriler paylaşılmakta ise sigortası daha yüksek olan SSL'lerden birini tercih etmeniz daha uygun olacaktır.
Hayır, aksi belirtilmedikçe çoğu SSL sınırsız yenileme hakkına sahiptir. Yeni geçtiğiniz sunucudan CSR kodu oluşturup, doğrulama adımlarını tamamladıktan sonra müşteri paneliniz üzerinden otomatik olarak mevcut sunucunuza uygun SSL sertifikası oluşturabilirsiniz.